Gülmeye ihtiyacımız var!

Gerçekten bence şu an en çokta gülmeye, kahkaha atmaya ihtiyacımız var. Şöyle bol kahkahalı, eğlenceli bir kaç saat geçirmek için sizlere geçen hafta Zorlu PSM’de izlediğim “Yoldan Çıkan Oyun”u önermek istiyorum.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi drama sahnesinde oynanan “Yoldan Çıkan Oyun” da bir terslik var! Oyunun içinde bir çok aksilik olurken güzel bir kurgu ile sizi kahkahaya boğuyor.

İngiltere’nin meşhur mu meşhur West End sahnesinin son dönemlerdeki en başarılı oyunlarından biri olan Yoldan Çıkan Oyun, galasını 2014 yılında West End Duchess Theater’da yaptı. Oyunun geçmişi ise çok eskiye dayanıyor.

Henry Lewis, Jonathan Sayer, Henry Shields tarafından yazılarak, Mehmet Ergen tarafından çevirisi yapılan oyunda; Bartu Küçükçağlayan, Defne Koldaş, Gökçen Gökçebağ, Güliz Gençoğlu, Kemal Kayaoğlu, Kubilay Çamlıdağ, Öner Erkan, Sarp Apak gibi çok yetenekli isimler oynuyor.

Ben en çok Bartu Küçükçağlayan‘ın performansını beğendim. Zaten Bartu Küçükçağlayan, Sarp Apak ve Öner Erkan üçlüsünü Gülse Birsel’in yazdığı Yalan Dünya dizisinden hatırlarsınız. Sanırım bu üçlünün daha önceden birlikte bir dizide oynamaları kimyalarının uyması açısından çok etkili olmuş. Hepsi gerçekten genç, yetenekli komedyenler.

Özellikle birinci perdenin sonunda geçen bir olay ve replikte gülmekten karnıma ağrılar girdi. Tüm salon aynı anda kahkahalara boğuldu da diyebilirim. Bir kaç saat hiçbir şey düşünmeden, keyifli zaman geçirmek için “Yoldan Çıkan Oyun”a mutlaka gidin derim.

Yoldan Çıkan Oyun

28 Aralık 21:00 – 27 Ocak 21:00 tarihleri arasında Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde olacak!

Oyunun biletlerini Biletix üzerinden alabilirsiniz. Bilet fiyatları Tam 60 TL, öğrenci 40 TL

Haydi o zaman gülmeye..