DÜNYANIN EN OLAĞANÜSTÜ GÖSTERİSİ 

Fuerza Bruta

İLK KEZ İSTANBUL’A GELİYOR!

Bugüne kadar 5 milyon kişinin soluksuz izlediği Fuerza Bruta; New York, Buenos Aires, Londra, Mexico, Pekin, Tel Aviv ve Miami’den sonra İstanbul’da da izleyenlerin ayaklarını yerden kesecek…

Dünyanın en olağanüstü gösterisini İstanbul’a getirecek olan VAKKORAMA; Fuerza Bruta gösterisinde tüm gençleri ve kendini genç hissedenleri “akılda kalıcı deneyimler” yaşamaya davet ediyor.

eylemmania-fuerza-bruta-trend-postasi

Seyirciyi içine alan, dünyanın en olağanüstü sahne deneyimi 

FUERZA BRUTA

17-29 Kasım tarihleri arasında sadece 10 gösteri için Volkswagen Arena’da

Dünya çapında bugüne kadar 5 milyon kişinin izlediği bu farklı performans; 10 farklı bölüm ile 70 dakikalık büyüleyici bir deneyim sunuyor. 17-29 Kasım tarihleri arasında Volkswagen Arena’da SADECE 10 GÖSTERİ sahnelenecek olan Fuerza Bruta, izleyenlere bir gösteriden çok daha fazlasını vadediyor. 10 Yılda 5000’in üzerinde performans sergileyen Fuerza Bruta, İstanbul’da hafızalardan çıkmayacak bir gösteriye imza atacak.

Ben 2009 ve 2013 yıllarında 2 kez New York’ta Fuerza Bruta ‘yı izledim. Gerçekten hafızanızdan çıkmayacağını söyleyebilirim. İlk izlediğimdeki şaşkınlığımı ve hayranlığımı üzerinden onca yıl geçmiş olmasına rağmen her detayı dün gibi hatırlıyorum.

Bu özel gösteriyi üçüncü kez izlemek üzere biletimi az önce Biletix‘ten aldım. Hepinize şiddetle izlemenizi tavsiye ediyorum, biletler tükenmeden pişman olmadan alın derim..

Neden bu kadar farklı derseniz anlatmakla olmayacağını, şaşırtıcı ve sürprizlerle dolu olduğunu söyleyip Kasım ayını beklemeye başlıyorum. Trend postası haberi olarak sizlerle paylaşmak benim için büyük heyecan!

Umarım Amerika’da izlediğim ortam gibi bir mekan oluşturulup, teknolojisi aynı olur. Tüm izleyicilerin 360 dereceyle izleyebilecekleri bir sahne olmasını diliyorum.

“Brute Force”, İspanyolca’da “ağzı açık bırakacak, şaşırtıcı, heyecan verici” anlamına geliyor. Müzik, su, dans, akrobasi her biri ile muhteşem bir gösteri izlemeye hazır olun.