Yurtdışı arşivleri - Eylemmania
İlgili Kategori

Yurtdışı

Gezi, Yurtdışı 3 Nisan 2018

Nerede Kalmıştık…

2018 yılına çook hızlı başladım. Şubat ayında bir Dubai tatilim oldu, hemen arkasından Lizbon‘a gittim. Bir kaç hafta önce Venedik‘te gondol sefasındaydım:)
Eee peki neden gidip gördüklerini, deneyimlediklerini yazmıyorsun, bir tembellik yapıyorsun,

diye sorarlar adama !

Çok ta haklılar:)
Haydi o zaman yaşanılanları yazma zamanı…
Gezi, Yurtdışı 6 Mayıs 2017

En Küçük İskandinav Ülkesi: Danimarka / Kopenhag

Bazen düşünüyorum da hiç bilmediğim ülkelere yeni şehirlere gidip keşfetmek iyi mi gerçekten, yoksa hep bildiğim aşık olduğum, yollarını hatta marketlerini bile ezberlediğim yerlere mi gitmeliyim yeniden yeniden acaba?

Bu son Kopenhag tatili dönüşümde uçakta uzunca düşündüm bu mevzuyu ve dedim ki belkide hiç bilmediğim, soğuk bir Danimarka şehrine gitmektense 4-5 kez gittiğim Berlin’e, Londra’ya, Barcelona’ya gitsem daha çok mutlu olmaz mıydım diye?

Gezi, Yurtdışı 7 Şubat 2017

Mamma Mia Miami!

Mamma Mia en eğlenceli Abba şarkısı bence, sizce de kelime olarakta söylemesi çok eğlenceli değil mi?  Miami uçak biletini aldığımdan beri ağzımda sürekli bir Mamma Mia durumu:)

Gezi, Yurtdışı 23 Aralık 2016

Yılbaşında Lyon..

Yeni yıla farklı bir ülkede ve kültürde girmeyi, o ülkenin büyük meydanlarında, ışıl ışıl sokaklarında dolanmayı hep sevmişimdir. 2016 yılının bitmesine sayılı günler kala bende heyecan durumları ve valiz hazırlama telaşları başladı😊 Evet haftaya yılbaşı için Fransa’nın güneybatısında yer alan Lyon’a doğru yola çıkıyorum.