Trend postası’ndan bildiriyorum!

Merhaba ben Eylem,

1976 doğumluyum, yani 80’ ler kuşağını ucundan yakalayan şanslı kişilerden birisi de diyebilirsiniz:)

12 yıllık kurumsal iş hayatımda Koçfinans, Teknosa gibi kurumsal şirketlerde stratejik planlama konusunda çalıştıktan sonra biraz nefes almak üzere ara verdim. Ancak içimdeki bitmek tükenmek bilmeyen enerji ile farklı yönlerimi keşfederek hayatımı farklı bir yöne çevirdim.

Uzun yıllardır gezi rotaları denilince akan suları durduran, eğlenmeyi ve her türlü eğlence gezi organizasyonlarını zevkle yapan, trend postası takip edip giyinmeyi seven, yeni keşifler peşinde koşan, yaşamayı ve en çok da bunları paylaşmayı seven ve aynı zamanda da iki harika çocuğun annesiyim.

Günler hızla akıp giderken ve ben hızına hiç yetişemezken tüm gezi birikimlerimle, seyahat blog yazıları yazmalıyım dedim. Aklımda olan tek kelime trend ile… Hatta güncel trend postası…Seyahat blog yazıları…Mekan önerileri…Konserler…Etkinlikler…

Şems-i Tebrizi’nin söylediği gibi..

”Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir. Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün. Gerisi zaten kendiliğinden gelir…”

Eylemmania’da sizlere; seyahat, gezi, mekan, yeme-içme, moda, güncel etkinlikler, sosyal sorumluluk ve fayda ile kitap önerilerine kadar hayatın içindeki tüm güzelliklerden bahsediyor ve trendleri sunuyor olacağım.

Sen de hayatın paylaşınca güzel olduğuna inananlardansan, enerjim sana da geçsin istersen Eylemmania’ya hoş geldin.

İletişim için >> eylemmania@gmail.com

trend-postasi-siir