Mekan arşivleri - Eylemmania
İlgili Kategori

Mekan

Mekan 20 Eylül 2017

PREP.

Reşitpaşa‘dan İstinyepark‘a doğru çıkan dar yola saptığınızda PREP karşınıza çıkıveriyor.

Sokağın başında öyle ışıltılı öyle aurası yüksek bir mekan ki farketmemeniz imkansız.

Peki ama nedir, nasıl bir yerdir bu Prep:)  

Mekan 25 Mayıs 2017

AKALİ HAMBURGER İSMİ KADAR GÜZEL

Bundan bir kaç ay önce bir arkadaşım sana bir yer önereceğim mutlaka gitmelisin hayatımda yediğim en iyi hamburger demişti. Alla alla o kadar iddialısın hayatında yediği en iyi hamburgerci hemde Maçka’da demiştim…

Mekan 5 Nisan 2017

Jerry’s Hot Dog Nişantaşı

Amerikan Hastanesi çevresinde bulunan küçük büfeleri, ayak üstü yenilen yemekleri, o kısacık sıcak sohbetleri hep çok sevmişimdir. Tam hastanenin karşısında bulunan Jerry’s Hot Dog ‘da o yerlerden birisi işte:) Harika sandviçleri ve özel sosları ile sonunda geçen hafta tanıştım:)

Mekan 20 Mart 2017

Ne Yaptın Asuman!

Asuman bu yaşıma kadar benim için sadece bir Mirkelam şarkısı oldu. Ne yalan söyleyim pek de sevmezdim Mirkelam’ın bu şarkısını. Sadece “ne yaptın asuman” diye bağırdığı yeri seviyorum:) Bir kaç hafta önce Moda’da yeni açılan DEM’e gittiğimde yan dükanında gördüm Asuman‘ı. Hemen girdim sıcak kapısında içeriye, hikayesini öğrenmeye:)

Mekan 10 Mart 2017

Moda’ya DEM geldi…

Bilenler bilir ben Kadıköy-Moda doğumluyum. Ve bundan dolayıda çok mutluyum. Bütün çocukluğum moda parkında, moda sahilinde geçti. Güzel bir çocukluğum oldu benim, en az Moda kadar güzel… Çocukluğumda ki tek eksiğim ise aile büyüklerim oldu… Anneannem, dedelerim ben daha doğmadan göçüp gitmişlerdi. Sadece çocukluğumdan bildiğim bir tek babaannem vardı.