Sanat arşivleri - Eylemmania
İlgili Kategori

Sanat

Sanat 17 Mayıs 2017

Pencere

Sezon bitmeden ve tiyatro oyunları tatile girmeden son bir oyun daha izlemenizi öneriyorum ve sizlere geçtiğimiz hafta izlediğim “Pencere” isimli oyunun detaylarını yazıyorum.

Havaların ısınması böyle güzel oyunlar için birşey değiştirmediği için biletler satışa çıktığı an tükeniyor, acele etmelisiniz.

Sanat 27 Mart 2017

DOT – Nefesinizi Nasıl Tutarsınız?

Geçtiğimiz haftasonu DOT  “Nefesinizi Nasıl Tutarsınız?” (How To Hold Your Breath) isimli oyununu izledim ve oyundan çok etkilendim. DOT tiyatro’nun daha öncedende bir kaç oyununa gitmiştim. Hepsi farklı kurgulanmış, seyirciyi oyunun içine alan değişik bir bakış açısı içeriyordu. Sanırım DOT tiyatro’nun farklı bakış açılı oyunlarını seviyorum…

Sanat 6 Mart 2017

West Side Story Günleri

Açıkcası ben pek müzikal sevenlerden değilim ama dünya klasikleri, Broadway tarihinin en önemli müzikalleri ayağımıza kadar gelmişken de gidip izlemeyi tercih ediyorum. West Side Story (Batı Yakası’nın Hikayesi), geçtiğimiz hafta Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde izleyiciyle buluştu. Müzikal, 18 Mart tarihine kadar toplamda 21 kez Zorlu PSM’de sahnelenecek. Müzikalin Biletlerini Biletix‘den alabilirsiniz.

Sanat 20 Aralık 2016

“Bol Kahkahalı” Oyun Önerisi

Gülmeye ihtiyacımız var!

Gerçekten bence şu an en çokta gülmeye, kahkaha atmaya ihtiyacımız var. Şöyle bol kahkahalı, eğlenceli bir kaç saat geçirmek için sizlere geçen hafta Zorlu PSM’de izlediğim “Yoldan Çıkan Oyun”u önermek istiyorum.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi drama sahnesinde oynanan “Yoldan Çıkan Oyun” da bir terslik var! Oyunun içinde bir çok aksilik olurken güzel bir kurgu ile sizi kahkahaya boğuyor.